Tööaeg E-R 11.00-17.00
Advokaadibüroo Ruus & VesoAdvokaadibüroo Ruus & VesoAdvokaadibüroo Ruus & Veso
Kaupmehe tn 10-11, 10114 Tallinn

Oleme õigusabiteenust osutanud üle 20 aasta

Meie eesmärgiks on läbi personaalse usaldussuhte pakkuda kliendile usaldusväärne, otstarbekas ja kiire lahendus probleemidele.

Taivo Ruus

Vandeadvokaat
  • taivo@ruusveso.ee
  • +372 50 222 99
  • Kaupmehe tn 10-11, 10114 Tallinn, Kesklinna linnaosa

Taivo on üle 20-aastase kogemusega advokaat, kes osutab õigusteenust eelkõige majandusõiguse, haldusõiguse ja eraõiguse valdkondades. Taivo omab nii nõustajana kui vaidlustes esindajana laialdast praktikat, sealhulgas on tal rikkalik kogemus ehitusvaldkonnas tegutsevate klientide esindamisel ning riigihankeõiguses. Peamiselt osutab Taivo teenust avalik-õiguslikele ja eraõiguslikele juriidilistele isikutele.

Nii advokaadi kui ettevõtjana toimetamine on andnud Taivole teadmised ja oskused, mille abil teenindada iga klienti just tema huvidest lähtuvalt, praktiliselt ja efektiivselt. Ta on esindajana osalenud tulemuslikult mitmes pretsedendiks saanud vaidluses ning saavutanud klientidele soodsaid tulemusi arvukates haldusmenetlustes, sh planeeringumenetlustes. Oma teadmisi ja kogemusi jagab ta ka koolitajana.

Taivo valdab eesti, vene, inglise ja saksa keelt ning suhtleb ka soome ja poola keeles. Töövälist rõõmu pakuvad Taivole muusika, karate ja korp! Rotalia.

© ruusveso.ee