Tööaeg E-R 11.00-17.00
Advokaadibüroo Ruus & VesoAdvokaadibüroo Ruus & VesoAdvokaadibüroo Ruus & Veso
Kaupmehe tn 10-11, 10114 Tallinn

Oleme õigusabiteenust osutanud üle 20 aasta

Meie eesmärgiks on läbi personaalse usaldussuhte pakkuda kliendile usaldusväärne, otstarbekas ja kiire lahendus probleemidele.

Indrek Veso

Vandeadvokaat
  • indrek@ruusveso.ee
  • +372 52 04 535
  • Kaupmehe tn 10-11, 10114 Tallinn, Kesklinna linnaosa

Indrek on osutanud advokaadina õigusteenust alates 2004.a peamiselt vaidluste lahendamiste, lepinguõiguse, haldusõiguse, äriõiguse, maksuõiguse ja keskkonnaõiguse valdkonnas. Tsiviilvaidlustest põhiosa on seotud lepinguliste vaidlustega, kinnisvaraarenduse ja ehitusega, sh juurdepääsu-, servituudi-, ehitustöövõtu- ja alltöövõtuvaidlused. Indrek esindab kliente ka perekonna- ning pärimisasjades.

Indrekul on pikaajaline kogemus kohalike omavalitsuste, äriühingute ja füüsiliste isikute esindamisel kõikides kohtuinstantsides tsiviil- ja haldusvaidlustes. Riigikohtus on Indrek esindanud edukalt kliente maksuasjades, asjaõiguse, lepinguõiguse ja perekonnaõiguse vaidlustes. Ta teeb koostööd Eesti Erametsaliiduga, seistes metsaomanike õiguste eest ning viies läbi koolitusi keskkonna- ja asjaõiguse ning lepinguõiguse valdkondades.

Kliente nõustab Indrek eesti, inglise ja vene keeles. Töövälist rõõmu pakub Indrekule ratta- ja lumelauasõit, jalgpall ning puutöö.

© ruusveso.ee